Uğur Mavi Bioenerji ve Metafizik Uzmanı

Uğur Mavi Kardeşimize Bioenerji ve Metafizik Uzmanı Sertifikasını vermiş bulunmaktayız.

Kardeşimiz Allahın bize verdiği ilim ile Astrolog Medyum, Aile ve Yasam Koçu , Pisikoloji Danışmanlık, ve Kişisel Özel Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Modern tıbbın çare bulamadığı hastalıklarda devreye giren bioenerji ile çaresiz denilen birçok hastalığa çare bulunabiliyor.

Sağlıkta alternatif tıp yöntemlerinde biri olan bioenerji ile uzmanlar hastalara el sürmeden vücutlarındaki negatif enerjiyi ve ağrıları alıyor.

Çare bulamayan, sık tekrarlanan hastalıklarda bioenerji terapileri ile gözle görülür veya hissedebilir iyileşmeler sağlanıyor, Dünyada yüzlerce yıldır uygulanan bu yöntem özellikle Ülkemizde yaygınlığı ile de bilinmeye başlandı.

 Bioenerji Uzmanı Gürhan Arıcı, menejit, bel ve boyun fıtığı, görme, yürüme bozukluğu, bağırsak tembelliği bulunan bir çok hastanın derdine çare oluyor.

Bir kişinin Bioenerji Uzmanı olması için öncelikle bioenerjisinin yüksek seviyede açığa çıkmış olması gerekmektedir, “Ayrıca vücut anatomisi ve fizyoloji konuları hakkında geniş malumat sahibi olmalıdır.

Bioenerji Uzmanı, yardımcı bir vasıta kullanmaksızın sadece elleriyle, enerjinin vücuda giriş noktalarını gözlemleyip, kapalı veya açık durumda olup olmadığını kendi başına tespit edebilmelidir.

Bilhassa, vücuda ellerinin yardımıyla pozitif enerji yükleyerek, negatif enerjiyi yok edip vücut sistemini normal hale getirebilmelidir.

Allah vergisi diyebileceğimiz bu yetenek ile bilimsel temeller, mutlaka bir arada kullanılmalıdır.
İnsan vücudunun bioenerjik bütünlüğü yüzünden herhangi bir organ veya sistemdeki ritim sapması, tüm sistemin çalışmasını olumsuz yöne etkiler.

Bu noktada Bioenerji Uzmanı devreye girip vücuttaki bu sapmaları kontrol edip sistemi eski haline getirebilmek için bölgesel tedavi ile uğraşmadan sorunun köküne iner. Bioenerji ilmi için bütün sağlık sorunları, vücut sisteminin genel bozukluğudur.