İzmir Metafizik Bioenerji Medyum

İzmir de Medyum Hocalar olduğu gibi Metafizik Bioenerji uzmanları  olduğunu hatırlatmakta fayda gördük.Medyum,Metafizik,Bioenerji,Parapsikoloji,Reiki,Kuantum  gibi dallar Spiritüalizm adı altında evrensel bir alandır. İzmir da Medyumluk Faaliyetleri Günümüzde Büyücü ,Sihir Ve Falcı olarak adlandırılmıştır.

  
İzmir Metafizik Bioenerji Uzmanı Gürhan Arıcı kesinlikle Medyum değildir. Metafizik Bioenerji Uzmanı olarak hizmet vermektir bizler çünkü danışmanlık hizmet versek bile Büyü yapmak ve Fal bakmak gibi çalışmalarımız olmadığı için İzmir Medyumlardan farklı olduğumuz ifade etmekteyiz.
İzmir Metafizik Bioenerji Uzmanı Gürhan Arıcı Dost Bir kişini yada başkasını üzerinde Büyü,Sihir ve Fal gibi konulardan negatif enerjili bir üzerinde ağırlık hissediliyor belirtileri gözüküyor ise bu konuda danışmanlık yada faydalı seans uygulamaları yapmaktadır.

İzmir da Medyum arayışında olan dertli insanlarımız hizmet alırken doğru güvenilir dürüst yerden hizmet almaya özen göstermeleri sizin yararınızadır.
Bizlere başvurmadan yada danışma öncesi doktora görünmeleri daha sonra bizlere başvurmaları rica olunur.
İzmir Metafizik Bioenerji Uzmanı Kelimesinde Sitemize Ulaştığınıza göre Sizinde İzmir Metafizik Bioenerji Uzmanı & Medyum İhtiyacınız Var Acele Edin İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirsiniz....